VÍTEJTE VE VIP HOMES

O nás

VIP Homes s.r.o. je jednou z předních rezidenčních realitních kanceláří s 25letou zkušeností na trhu luxusních rezidenčních nemovitostí. K pronájmu a k prodeji nabízíme nemovitosti soukromých vlastníků, investorů a renomovaných developerských společností na nejžádanějších pražských adresách.  

Sídlo společnosti

Kancelář společnosti VIP Homes s.r.o. se nachází v moderním a dynamickém centru Smíchova, v ulici Nádražní 110, Praha 5, cca 2 minuty pěší chůze od stanice metra B Anděl a zastávky tramvají č. 1, 5, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 20, 25.  Díky strategické poloze – na Zlatém Andělu –  jsou služby poskytované realitní kanceláří VIP Homes s.r.o. snadno dostupné klientům ze všech částí Prahy.  

Náš tým

Zkušení, jazykově vybavení (angličtina, němčina, francouzština, ruština) realitní profesionálové s nabídkou služeb přizpůsobených individuálním potřebám klienta jsou zde, aby Vás bezproblémově provázeli celým procesem při realizaci pronájmu či prodeje vybrané nemovitosti.

Ať už budete prodávat, pronajímat či kupovat novou nemovitost prostřednictvím realitní kanceláře VIP Homes s. r. o., bude naším cílem jednoznačně efektivita celé transakce a 100% profesionální přístup.

V případě dotazů na naše realitní agenty nás kontaktujte na této adrese: info@viphomes.cz nebo pro osobní kontakt +420 257 311 227, rádi Vám pomůžeme.