Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Vítejte ve vip homes

O nás

VIP Homes s.r.o. je jednou z předních rezidenčních realitních kanceláří s 25letou zkušeností na trhu luxusních rezidenčních nemovitostí. K pronájmu a k prodeji nabízíme nemovitosti soukromých vlastníků, investorů a renomovaných developerských společností na nejžádanějších pražských adresách.  


Sídlo společnosti

Kancelář společnosti VIP Homes s.r.o. se nachází v moderním a dynamickém centru Smíchova, v ulici Nádražní 110, Praha 5, cca 2 minuty pěší chůze od stanice metra B Anděl a zastávky tramvají č. 1, 5, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 20, 25.  Díky strategické poloze – na Zlatém Andělu –  jsou služby poskytované realitní kanceláří VIP Homes s.r.o. snadno dostupné klientům ze všech částí Prahy.  


Náš tým

Zkušení, jazykově vybavení (angličtina, němčina, francouzština, ruština) realitní profesionálové s nabídkou služeb přizpůsobených individuálním potřebám klienta jsou zde, aby Vás bezproblémově provázeli celým procesem při realizaci pronájmu či prodeje vybrané nemovitosti.

Ať už budete prodávat, pronajímat či kupovat novou nemovitost prostřednictvím realitní kanceláře VIP Homes s. r. o., bude naším cílem jednoznačně efektivita celé transakce a 100% profesionální přístup.

V případě dotazů na naše realitní agenty nás kontaktujte na této adrese: info@viphomes.cz nebo pro osobní kontakt +420 257 311 227, rádi Vám pomůžeme.  


Právní ujednání

Společnost VIP Homes s.r.o. uchovává a zpracovává osobní údaje klientů v rozsahu, v jakém jí byly klienty poskytnuty a to i prostřednictvím svých zaměstnanců a spolupracujících osob (realitních makléřů). S osobními údaji návštěvníků těchto stránek má společnosti VIP Homes právo disponovat podle zákona o ochraně osobních údajů (zák. č. 101/2000 Sb. v platném znění).

Webové stránky VIP Homes s.r.o. jsou průběžně aktualizovány. Za případné nepřesnosti, (fotografie, půdorysy, mapy), či neúplnosti publikované na těchto stránkách společnost VIP Homes nezodpovídá.


Poučení o právu na mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V návaznosti na novelu zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele která nabyla účinnosti dne 1. 2. 2016, informujeme klienty VIP Homes, kteří uzavírají smlouvu o zprostředkování služeb nebo jinou obdobnou smlouvu, o právu na mimosoudní řešení sporů. Dojde-li ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení podle zákona č.634/1992 Sb.,o ochraně spotřebitele. Návrh na mimosoudní řešení podá spotřebitel na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.


Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook profil LinkedIn profil Instagram profil

Napsali o nás

The Prague Post Magazíny 1 Magazíny 2