Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Holečkova Praha 5 - Smíchov
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Holečkova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Holečkova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Holečkova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Holečkova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Holečkova, Praha 5
Dispozice: 1+kk
Cena: 32 000 Kč (1 239 EUR) ID:5885
Plocha : 30 m2

Kvalitně zařízené studio v 1. 2. a 3.patře moderní rezidence s denní recepcí v Praze 5. Prestižní pražská adresa, v sousedství zahrady Kinských a pouhých pár kroků od historických památek Malé Strany. Obchodní centrum Nový Smíchov s řadou nákupních možností a stanicí metra je v docházkové dostupnosti. V okolí jsou nádherné parky a zeleň, 2 krátké zastávky tramvají ke stanici metra Anděl.

Studio je vybaveno dvoulůžkem a skříní nebo šatnou, odpočinkovou zónou – sofa, vybavenou kuchyní a jídelním koutem, koupelnou se sprchovým koutem a odděleným WC, TV/SAT/WIFI .

Služby recepce 9 - 16.00 – možnost tisku dokumentů apod., WIFI/TV/SAT, pohotovostní služba 24/7 Samozřejmostí je vysokorychlostní internet, který umožňuje plnohodnotnou práci z domova. Možnost využití zrekonstruovaného lobby, které poskytuje příjemné posezení. Byt je plně vybaven ložním prádlem, ručníky, (výměna 1 x týdně), k dispozici jsou i úklidové služby a prádelna. Poplatky za společné služby a spotřebu energií včetně internetu jsou zahrnuty v ceně.

Možnost využití zrekonstruovaného lobby, které poskytuje příjemné posezení, samozřejmostí je vysokorychlostní internet, který umožňuje plnohodnotnou práci z domova, výměna ložního povlečení.

Volný

LokalityPraha 5 Smíchov BudovaCihlová
UliceHolečkova Vlastnictví Osobní
Cena 32 000 Kč (1 239 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 30 m2
Patro 3. patro
Terasa Ano Recepce Ano
LokalityPraha 5 Smíchov
BudovaCihlová
UliceHolečkova
Vlastnictví Osobní
Cena 32 000 Kč
(1 239 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 30 m2
Patro 3. patro
Celkem pater
Terasa Ano
Recepce Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz