Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Karlova 110 Praha 1 -
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Karlova,Praha 1
Více fotografií...
Dispozice: 2+kk
Cena: 48 044 Kč (1 860 EUR) ID:6683
Plocha : 45 m2

Výjmečně navržený a s vkusem zmodernizovaný elegantní byt s vysokou úrovní vnitřního komfortu situovaný v 5. patře rezidenční budovy v samém historickém centru metropole. Budova je po celkové rekonstrukci s důrazem na zachování tradiční historické architektury, (impozantní schodiště s tepaným zábradlím, stylové dveře). Prestižní adresy nadnárodních společností a bankovních ústavů reprezentuje centrum Prahy, vzdálené pouhých 5 minut pěší chůze od Staroměstského náměstí. V pěším dosahu jsou i tramvajové zastávky, stanice metra, ( cca 2 min. na metro A Staroměstská) a veškeré služby. Lokalita s plnou občanskou vybaveností restaurace, kavárny, obchody a divadla.

Kompletně zařízený byt nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelnu a vstupní halu

Kuchyňský kout je vybaven vším důležitým (včetně myčky, ledničky, mikrovlnky a kávovaru). V bytě je WIFI, Internet, pračka.

Podlahy jsou dřevěné, klimatizační jednotka, vytápění vlastním plynovým kotlem. Nájem včetně úhrady za energie a služby.

LokalityPraha 1 BudovaCihlová
UliceKarlova 110 Vlastnictví Osobní
Cena 48 044 Kč (1 860 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 45 m2
Patro 5. patro
Výtah Ano Pračka Ano
Klimatizace Ano
LokalityPraha 1
BudovaCihlová
UliceKarlova 110
Vlastnictví Osobní
Cena 48 044 Kč
(1 860 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 45 m2
Patro 5. patro
Celkem pater
Výtah Ano
Pračka Ano
Klimatizace Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz