Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Komornická Praha 6 - Dejvice
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Komornická, Praha 6 - Dejvice
Více fotografií...
Dispozice: 3+1
Cena: 44 000 Kč (1 703 EUR) ID:3473
Plocha : 120 m2 Poplatky:

Nabízíme k pronájmu byt 3kk situovaný v přízemí kompletně zrenovované prvorepublikové vily s profesionálně upravenou vzrostlou zahradou a bezpečným parkováním. Prominentní rezidenční čtvrť Praha 6 - Hanspaulka v dosahu městských parků i Šáreckého údolí patří k nejžádanějším v Praze. Skvělá dopravní dostupnost, (nejbližší metro Bořislavka), autobusové a tramvajové spojení do všech částí metropole. V rychlé dostupnosti je i letiště a mezinárodní školy. (cca 10 minut jízdy do mezinárodní školy ISP).

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna s vanou, další koupelna ze sprchovým koutem a toaletou, vybavená šatna, technická komora, zimní zahrada. Prostorný sklep k dispozici.

El. rolety ve všech oknech, klimatizace, bezpečnostní dveře, pračka, sušička, V ceně je zahrnuto jedno kryté parkovací stání na pozemku. Zálohové platby na energie : 12 000 Kč / měsíc.

K dispozici od 1.2.2024

LokalityPraha 6 Dejvice BudovaCihlová
UliceKomornická Vlastnictví Osobní
Cena 44 000 Kč (1 703 EUR) VybaveníČástečně zařízený
Plocha 120 m2
Patro Přízemí (1. nadzemní podlaží) Celkem pater 2
Terasa Ano Zahrada Ano
Sauna Ano Klimatizace Ano
LokalityPraha 6 Dejvice
BudovaCihlová
UliceKomornická
Vlastnictví Osobní
Cena 44 000 Kč
(1 703 EUR)
VybaveníČástečně zařízený
Plocha 120 m2
Patro Přízemí (1. nadzemní podlaží)
Celkem pater 2
Terasa Ano
Zahrada Ano
Sauna Ano
Klimatizace Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz