Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Kroftova Praha 5 -
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Kroftova, Praha 5
Více fotografií...
Dispozice: 3+kk
Cena: 49 900 Kč (1 932 EUR) ID:3844
Plocha : 140 m2 Poplatky: + energie a služby

Plně zrekonstruovaný byt v nadstandardní kvalitě, pár kroků od Malé Strany a dopravního uzlu Anděl. Byt je situovaný ve 3. patře plně zrenovovaného historického činžovního domu s výtahem.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 3 ložnice - dvě z nich se společnou koupelnou se sprchou, dále relaxační pokoj s plně vybavenou koupelnou, saunou a šatnou, třetí koupelna se sprchou, komora a vstupní chodba. Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, zabudované osvětlení, plynový kotel, pračka, sušička, alarm, satelitní připojení, telefonní linka, ADSL; tři toalety. Možnost pronájmu garážového stání 200 m od budovy. Byt je realizován ve vysokém nadstandardu a to nejen díky vybavení, ale i díky použitým materiálům a značkových zařizovacích předmětů.

V centru Smíchova a okolí má svá sídla řada významných mezinárodních společností, francouzské lyceum a proto je tato rezidenční čtvrť v blízkosti parků a historických dominant Prahy oblíbenou adresou diplomatů a manažerů zahraničních společností.

LokalityPraha 5 BudovaCihlová
UliceKroftova Vlastnictví Osobní
Cena 49 900 Kč (1 932 EUR) VybaveníČástečně zařízený
Plocha 140 m2
Patro 2. patro Celkem pater 5
Výtah Ano
LokalityPraha 5
BudovaCihlová
UliceKroftova
Vlastnictví Osobní
Cena 49 900 Kč
(1 932 EUR)
VybaveníČástečně zařízený
Plocha 140 m2
Patro 2. patro
Celkem pater 5
Výtah Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz