Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Laubova Praha 3 - Vinohrady
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Laubova, Praha 3 - Vinohrady
Více fotografií...
Dispozice: 4+kk
Cena: 159 000 Kč (6 156 EUR) ID:5675
Plocha : 273 m2 Poplatky:

Exklusivní střešní byt v minimalistickém stylu situovaný v 5. a 6. patře kompletně zrekonstruovaného klasického bytového domu s výtahem, v přímém sousedství Riegrových sadů. Budova stojí v nerušné ulici lemované stromy, pouhých pár kroků od stanice metra Jiřího z Poděbrad. Václavské náměstí je vzdálené po Vinohradské třídě pár stanic tramvají. V docházkové vzdálenosti se nachází nákupní a zábavné centrum Palác Flóra. Prestižní pražská čtvrt Vinohrady se svou atmosférou a energií místních divadel, klubů, restaurací, obchodů, a služeb nabízí pestrou paletu kosmopolitního životního stylu.

Velký ( 100 m2) přízemní otevřený prostor nabízí obývací pokoj moderně propojený s kuchyňskou linkou, a jídelnu ze vstupem na terasu. Vzdušná kuchyně je vybavena všemi potřebnými spotřebiči (Miele), kombinovaná varná deska, parní trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem. Dominantním prvkem interiéru je závěsný krb v zábavné části obývacího prostoru. Plynový krb je funkčním a zároveň klíčovým dekorativním prvkem, jenž v obytném prostoru vytváří přívětivou atmosféru. V patře je umístěna hlavní ložnice s vlastní koupelnou a velkou vybavenou šatnou, další dvě ložnice ze společnou koupelnou a prostorná galerie. Dvě ložnice mají přístup na velkou terasu s vířivkou. Ve třetím patře byt disponuje nádhernou střešní terasou s okouzlujícími výhledy na panorama Prahy. Interiér je dílem renomovaného architektonického studia Donlic.

K dalšímu vybavení patří : klimatizace, centrální vypínač, alarm, bezpečnostní dveře, videotelefon, dřevěné podlahy, pračka, sušička, satelitní a internetové připojení. K dispozici sklep. Podlahová plocha 273 m2. Terasa 194 m2. Celková plocha 467 m2.

Měsíční cena pronájmu činí 169 000 Kč + služby 16 000 Kč za měsíc. Cena nezahrnuje poplatky za elektřinu, vodu a plyn. Možnost pronájmu 2 parkovacích stání v garáži v domě za 5.000 Kč / stání / měsíc.

K dispozici od leden 2023.

LokalityPraha 3 Vinohrady BudovaCihlová
UliceLaubova Vlastnictví Firemní
Cena 159 000 Kč (6 156 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 273 m2
Patro 5. patro Celkem pater 5
Výtah Ano Terasa Ano  (194 m2)
LokalityPraha 3 Vinohrady
BudovaCihlová
UliceLaubova
Vlastnictví Firemní
Cena 159 000 Kč
(6 156 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 273 m2
Patro 5. patro
Celkem pater 5
Výtah Ano
Terasa Ano  (194 m2)

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz