Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Na Kocínce Praha 6 - Dejvice
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice BYT K PRONÁJMU, ul. Na Kocínce, Praha 6 - Dejvice
Více fotografií...
Dispozice: 2+kk
Cena: 24 880 Kč (963 EUR) ID:4605
Plocha : 56 m2 Poplatky:

Zařízený byt 2+kk, 56 m2 se zasklenou lodžií a krásným panoramatickým výhledem na Prahu situován v 8.poschodí dobře udržované rezidenční budovy s výtahem. Atraktivní rezidenční lokalita s rychlou dostupností na letiště a do centra. Díky blízké stanici metra A, (pět minut chůze), budete za 30 minut na Václavském náměstí, v docházkové vzdálenosti jsou zastávky tramvajových a autobusových linek.

Byt je zařízen kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, (Liebherr, Miele, AEG: sporák, trouba, mikrovlnka, digestoř, myčka, lednice, mrazák), dále nabízí obývací pokoj se zasklenou lodžií (5,2 m2), ložnici s pracovním prostorem, koupelnu s vanou, šatnu, komoru a samostatnou toaletu.

K vybavení bytu patří kvalitní dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, několik poskytovatelů internetu - UPS, O2 a kabelová a satelitní TV, žaluzie ve všech oknech.

Zálohové platby na domovní služby 3 731 Kč / měsíc. Nájemce hradí přímo dodavatelům pouze elektřinu a plyn.

K dispozici 1.9. 2023.

LokalityPraha 6 Dejvice BudovaCihlová
UliceNa Kocínce Vlastnictví Osobní
Cena 24 880 Kč (963 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 56 m2
Patro 8. patro
Výtah Ano Lodžie Ano  (5 m2)
Internet Ano Kabelová TV Ano
Pračka Ano
LokalityPraha 6 Dejvice
BudovaCihlová
UliceNa Kocínce
Vlastnictví Osobní
Cena 24 880 Kč
(963 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 56 m2
Patro 8. patro
Celkem pater
Výtah Ano
Lodžie Ano  (5 m2)
Internet Ano
Kabelová TV Ano
Pračka Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz