Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Na Struze Praha - Nové Město
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Na Struze, Praha 1
Více fotografií...
Dispozice: 3+kk
Cena: 50 000 Kč (1 936 EUR) ID:4900
Plocha : 126 m2 Poplatky:

Bydlení na prestižní adrese nabízí nově rekonstruovaný byt s balkonem situován ve třetím patře velkoryse rekonstruovaného činžovního domu na nábřeží Vltavy. Pár minut chůze k jedné z nejvýznamnějších ulic v Praze, kde se nachází Národní divadlo, ikonická kavárna Slávia, menší divadelní scény, (Viola, Metro), jazzové kluby, galerie, nákupní centra, restaurace, bistra a kavárny. Farmářské trhy na Náplavce jsou neoddělitelnou součástí života v této čtvrti a svou atmosférou lákají obyvatele celé Prahy k pravidelné návštěvě.

Dispozice bytu nabízí obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s jídelnou, dvě ložnice. koupelnu s vanou a sprchovým koutem, dvě samostatné toalety a technické zázemí/komora s pračkou. Druhá z ložnic disponuje balkonem a výhledem do átria budovy a částečně i na střechu Národního divadla. Dřevěné parketové podlahy v dubu, velkoformátová dlažba, repasované dveře. Francouzská okna ze vstupem na terasu v átriu budovy. Elektřina a plyn se přepisují na nájemce.

LokalityPraha Nové Město BudovaCihlová
UliceNa Struze Vlastnictví Osobní
Cena 50 000 Kč (1 936 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 126 m2
Patro 3. patro
Výtah Ano Balkon Ano  (3 m2)
LokalityPraha Nové Město
BudovaCihlová
UliceNa Struze
Vlastnictví Osobní
Cena 50 000 Kč
(1 936 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 126 m2
Patro 3. patro
Celkem pater
Výtah Ano
Balkon Ano  (3 m2)

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz