Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Pod hájem Praha 5 - Smíchov
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov BYT K PRONÁJMU, ul. Pod hájem, Praha 5 - Smíchov
Více fotografií...
Dispozice: 3+1
Cena: 35 000 Kč (1 355 EUR) ID:1122
Plocha : 120 m2 Poplatky:

Plně zařízený byt s terasou a soukromou zahradou v 1.patře rodinné vily situované v luxusní rezidenční čtvrti, známé jako Hřebenka. Dům je situován do jižního svahu Strahovského kopce do prvorepublikové vilové zástavby. Přes klidnou lokalitu je výborně dopravně napojen na většinu pražských dopravních tepen. Je v sousedství několika parků. Do 5 minut se dostanete do velmi oblíbené pražské Ladronky i do vzdálenější obory Hvězda. V okolí je plná občanská vybavenost. Nákupní centrum Nový Smíchov s multiplexem, hypermarketem, módními butiky, restauracemi a kavárnami je v dostupné vzdálenosti. Francouzská škola je vzdálená 5 minut autem.

Dispozice světlého bytu nabízí vstupní halu, (vestavěné skříně), otevřený koncept obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní a přístupem na velkou terasu, dvě ložnice, jednu velkou koupelnu, toaletu a prádelnu. Technické zázemí s plynovým kotlem, pračkou a sušičkou je umístěno v komoře, jedno parkovací místo v garáži k dispozici.

Podlahy parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, satelitní připojení, alarm. Zálohové platby na energie cca 10.000 Kč/měsíc.

LokalityPraha 5 Smíchov BudovaCihlová
UlicePod hájem Vlastnictví Osobní
Cena 35 000 Kč (1 355 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 120 m2
Patro 1. patro Celkem pater 2
Terasa Ano  (10 m2) Alarm Ano
Zahrada Ano  (150 m2) Garáž Ano
Telefon Ano
LokalityPraha 5 Smíchov
BudovaCihlová
UlicePod hájem
Vlastnictví Osobní
Cena 35 000 Kč
(1 355 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 120 m2
Patro 1. patro
Celkem pater 2
Terasa Ano  (10 m2)
Alarm Ano
Zahrada Ano  (150 m2)
Garáž Ano
Telefon Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz