Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Spálená Praha 1 - Nové Město
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1 BYT K PRONÁJMU, ul. Spálená, Praha 1
Více fotografií...
Dispozice: 3+kk
Cena: 80 000 Kč (3 097 EUR) ID:6019
Plocha : 100 m2 Poplatky:

Luxusní bydlení v centru Prahy nabízí stylový, klimatizovaný byt 3kk se 3 terasami situovaný ve 4. patře rezidence, která vznikla kompletní rekonstrukcí historické neorenesanční budovy. Multifunkční budova s centrálním atriem a designovými vodními elementy ve vnitrobloku, je situována pár kroku od Václavského náměstí, nábřeží Vltavy, Žofína a Národního divadla, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Veřejné instituce, úřady, služby, divadla, galerie v docházkové vzdálenosti. Restaurace, širší nákupní možnosti v centru Prahy nabízí obchodní dům My a multifunkční projekt QUADRIO.

Interiér vkusně zařízeného bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňský koutem, (vstup na 2 terasy), hlavní ložnici disponuje terasou (15,8 m2) a vlastní koupelnou (vana, toaleta, pračka ze sušičkou); dále je zde další ložnice též s vlastní koupelnou (sprchový kout, toaleta) a toaleta pro hosty. Kuchyňská linka vybavena všemi potřebnými spotřebiči. K bytu náleží parkovací místo na zakladači a sklep. O komfort bydlení se stará klimatizace, sofistikovaný systém osvětlení, pečlivě navržený a na míru vestavěný nábytek, vysokorychlostní internet. Charakteristickým prvkem bytu je skloubení a podtržení původní atmosféry v návaznosti na současný a dokonale provedený interiér, plně v souladu se současnými trendy bydlení. Centrální atrium s designovými vodními elementy. Společné prostory byly kompletně zrekonstruovány včetně repase původních světel, hlavních vchodových dveří, schodiště a zábradlí, výmalby stěn, stropů, dveří a původních detailů. Exkluzivní developerský projekt v blízkosti centra Prahy s maximálním zachováním originality budovy a genia loci.

Spotřeba energií se hradí zvlášť, 11 400 Kč měsíční poplatky.

Plocha bytu : 99,64 m2, terasa 15,80 m2.

LokalityPraha 1 Nové Město BudovaCihlová
UliceSpálená Vlastnictví Osobní
Cena 80 000 Kč (3 097 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 100 m2
Patro 4. patro Celkem pater 6
Výtah Ano Balkon Ano
Terasa Ano  (15 m2) Recepce Ano
Sklep Ano Parkovací stání Ano
Internet Ano Pračka Ano
Sušička Ano Klimatizace Ano
LokalityPraha 1 Nové Město
BudovaCihlová
UliceSpálená
Vlastnictví Osobní
Cena 80 000 Kč
(3 097 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 100 m2
Patro 4. patro
Celkem pater 6
Výtah Ano
Balkon Ano
Terasa Ano  (15 m2)
Recepce Ano
Sklep Ano
Parkovací stání Ano
Internet Ano
Pračka Ano
Sušička Ano
Klimatizace Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz