Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Vězeňská Praha 1 - Staré Město
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město BYT K PRONÁJMU, ul. Vězeňská, Praha 1 - Staré Město
Více fotografií...
Dispozice: 4+1
Cena: 79 000 Kč (3 058 EUR) ID:2503
Plocha : 319 m2 Poplatky:

Jedinečný mezonetový byt o podlahové ploše 319 m2, (s obytnou věží – výhled 360°) a terasou s překrásným výhledem až na Pražský hrad. Byt je situován v 4/5. patře zrenovovaného secesního činžovního domu s výtahem. Budova je situována v klidné ulici, v srdci Starého Města. Výborné dopravní spojení, nejbližší metro Staroměstská, Národní třída, Můstek, četné tramvaje. V bezprostředním okolí je mnoho kaváren, klubů a restaurací, několik menších obchůdků a večerek, pro větší nákupy je nejblíže nákupní centrum Palladium. Ideální lokalita pro nákupy, kulturu i společenské vyžití.

Byt je velmi světlý, orientace - východ, jih, západ. Z poloviny místností je výhled na panorama Petřína a Pražského hradu, z ostatních na Letenskou pláň, Vítkov a Prahu.

Ve vstupní hale bytu je zabudována vestavěná skříňová sestava s dostatkem úložného prostoru. Dominantou obytného prostoru je prosvětlený obývací pokoj s krbem, s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním prostorem. Ve vstupní úrovni jsou dále umístěny 2 ložnice (jedna ze vstupem na terasu s výhledem na Pražský hrad a Petřín), koupelna, šatna, samostatná toaleta a technická místnost s pračkou a sušičkou. V patře je situována další ložnice s prosklenou stěnou a vnitřním balkonem, dva otevřené prostory určené pro domácí pracovnu či posezení, (společenská TV místnost), koupelna (vana, sprchový kout, WC, bidet). Z druhého patra je přístup na střešní věžičku s panoramatickým výhledem. Vchod do bytu je výtahem na soukromý čip.

Použité materiály a vybavení - barevná žula, luxusní sanita, vestavěné spotřebiče Siemens (el. trouba, indukční varná deska, myčka, odsavač par, lednice s mrazákem), osvětlení zpracované architektem, masivní exotické dřevo včetně masivních schodů, v podlaží přírodní podlahovina Marmoleum, elektronické zabezpečovací zařízení, klimatizace, speciální střešní izolace, zabudovaná knihovna v obývacím pokoji a vestavěný trezor. Hydraulický výtah do uzavřené vstupní chodby k bytu. Parkování na modré zóně.

Zálohové měsíční platby: 4 000 CZK. Elektřina a plyn se převádí na nájemce.

LokalityPraha 1 Staré Město BudovaCihlová
UliceVězeňská Vlastnictví Osobní
Cena 79 000 Kč (3 058 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 319 m2
Patro 4. patro
Mezonet Ano Výtah Ano
Sklep Ano Klimatizace Ano
LokalityPraha 1 Staré Město
BudovaCihlová
UliceVězeňská
Vlastnictví Osobní
Cena 79 000 Kč
(3 058 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 319 m2
Patro 4. patro
Celkem pater 0
Mezonet Ano
Výtah Ano
Sklep Ano
Klimatizace Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz