Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Žatecká Praha 1 - Josefov
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov BYT K PRONÁJMU, ul. Žatecká, Praha 1 - Josefov
Více fotografií...
Dispozice: 4+1
Cena: 58 000 Kč (2 245 EUR) ID:2641
Plocha : 190 m2

Nezařízený dvouúrovňový byt 5+1 v 5. a 6. patře kompletně zrekonstruované reprezentativní secesní budově na Josefově v těsné blízkosti Židovského hřbitova, nábřeží Vltavy a Staroměstského náměstí. Budova stojí v atraktivní lokalitě v centru Prahy doslova pár kroků od historických památek Starého města, galerií, muzei, divadel a exklusivní Pařížské ulice s luxusními butiky světových značek. Rychlý přístupe ke všem třem trasám pražského metra (Staroměstská, Národní třída, Můstek), autobusy a tramvaje.

V úrovni vstupu má byt prostorný obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň (sklokeramická deska, trouba, lednice, mrazák, myčka nádobí a mikrovlnná trouba), ložnici, koupelnu disponující vanou, šatnu a samostatnou toaletu. Horní patro zahrnuje obytný prostor s krbem, další ložnici s vlastní koupelnou s vanou a toaletou.

Vysoké stropy, repasované dubové parkety. 24hodinová recepce, možnost parkování v nedalekých garážích Rudolfina.

Zálohové platby na služby a energie 15 000 Kč / měsíc.

LokalityPraha 1 Josefov BudovaCihlová
UliceŽatecká Vlastnictví Firemní
Cena 58 000 Kč (2 245 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 190 m2
Patro 6. patro Celkem pater 6
LokalityPraha 1 Josefov
BudovaCihlová
UliceŽatecká
Vlastnictví Firemní
Cena 58 000 Kč
(2 245 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 190 m2
Patro 6. patro
Celkem pater 6

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz