Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRODEJI

Vidoulská Praha 5 - Jinonice
Více fotografií...
BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Vidoulská, Praha 5
Více fotografií...
Dispozice: 4+kk
Cena: 16 900 000 Kč (654 278 EUR) ID:6263
Plocha : 120 m2

Luxusní klimatizovaný byt 4kk s velkou střešní terasou, garážovým místem a kvalitním standardem vybavení je součástí architektonicky jednotného rezidenčního projektu "Botanika" z r. 2008, který se rozkládá v zelené a klidné části Jinonic, navazující na chráněnou krajinou oblast Vidoule. Lokalita s dostatkem zeleně a v blízkosti stanice metra i veškerých služeb.

Vzdušný a prostorný interiér bytu, v nejvyšším podlaží čtyřpatrového bytového domu nabízí k užívání otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyňským koutem (32 m2) a přímým vstupem na západně orientovanou terasu, 3 ložnice, 2 koupelny, jedna s vanou a jedna ze sprchovým koutem, 2 komory a vstupní halu. Z terasy (21 m2) navazující na obývací pokoj je přístup na velkou střešní terasu o rozměru 26,5 m2, kde je také přívod vody, elektřina i odpad, pro případnou vířivku. Ke kvalitnímu vybavení patří mj. plně vybavena kuchyňská linka, vestavěné skříně v chodbě a ložnici, koupelny vybaveny kvalitními prvky a doplňky, velkoformátová dřevěná okna s dvojskly a předokenními žaluziemi, dřevěná podlaha, klimatizace v obývacím pokoji a ložnici, markýza a bezpečnostní vstupní dveře. Velká střešní terasa disponuje úchvatným výhledem a vybízí ke klidnému posezení u odpolední kávy či u večerního drinku. V celkové ceně jsou zahrnuty 2 sklepní kóje o ploše 5,5 m² a jedno parkovací stání v garáži, přímo u výtahu. Velká společná kočárkárna k dispozici. Na patře se nachází pouze dvě bytové jednotky. Orientace obývacího pokoje plus jedné ložnice je západ, druhá strana východ.

Lokalita: Areál této rezidenční čtvrti zaujme velkým množstvím zeleně, která postupně přechází v rozlehlý přírodní a rekreační park, ideální pro aktivní odpočinek. Najdete zde mnoho romantických zákoutí, krásné přírodní scenérie, i některé vzácné dřeviny i rostliny. Místo nabízí též skvělé možnosti pro sport i relaxaci, a to zejména v nedalekém Prokopském a Dalejském údolí. Pro vyznavače sportu – je například dobře dostupný i motolský golf, či řada cyklistických stezek. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí, v rychlém dosahu jsou školy, obchodní centra, sportoviště. Perfektní dopravní spojení s centrem zajišťuje linka metra B z blízké stanice Nové Butovice, dostupné do 5 minut. Místo má perfektní napojení na dálnici D5 a Pražský okruh. V pěším dosahu německá škola, (Deutsche Schule Prag), skvělá investiční příležitost tržního pronájmu.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, Messenger, Skype ad.

Podlahová plocha 120,06 m2

Terasy 70 m2

Prodejní cena 16 900 000 Kč

Parkování

LokalityPraha 5 Jinonice BudovaCihlová
UliceVidoulská Vlastnictví Osobní
Cena 16 900 000 Kč (654 278 EUR) VybaveníČástečně zařízený
Plocha 120 m2
Patro 4. patro Celkem pater 4
Výtah Ano Terasa Ano  (70 m2)
Alarm Ano Sklep Ano
Parkovací stání Ano Klimatizace Ano
LokalityPraha 5 Jinonice
BudovaCihlová
UliceVidoulská
Vlastnictví Osobní
Cena 16 900 000 Kč
(654 278 EUR)
VybaveníČástečně zařízený
Plocha 120 m2
Patro 4. patro
Celkem pater 4
Výtah Ano
Terasa Ano  (70 m2)
Alarm Ano
Sklep Ano
Parkovací stání Ano
Klimatizace Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz