Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRODEJI

Nádražní Praha 5 - Smíchov
Více fotografií...
BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5
Více fotografií...
Dispozice: 2+1
Cena: 9 849 696 Kč (381 328 EUR) ID:6405
Plocha : 51 m2

Toužíte po netradičním, originálním bydlení?

Moderní interiér s továrenskými prvky pro vás může být to pravé! Ojedinělý rezidenční projekt na rozhraní pražského Zlíchova a Smíchova nabízí unikátní architektonické řešení:

Rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabízí více než 550 bytů s dispozicemi od malých 1kk až po luxusní velkorysé 5kk se střešní terasou a vířivkou. Zelené střechy domů poskytnou všem obyvatelům úchvatné výhledy na město a údolí Vltavy. Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť, sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická, autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů, nové restaurace a kavárny, navržené v originálním výtvarném stylu, ale i prodejny a ateliéry, které čekají na to, aby byly objeveny. Domov v projektu najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Budova bývalé varny, která byla prohlášena za kulturní památku, se promění na galerii s kavárnou.

Součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Koncepce bytového projektu i jako místo setkávání a kultury, s ambicí stát se společenským srdcem celého Smíchova, daleko přesahuje oblast „pouhého bydlení“. Na jeho urbanistickém návrhu se podílí i ateliér Black n' Arch výtvarníka Davida Černého. Proměna brownfieldu na místě někdejšího zlíchovského lihovaru představuje bydlení v industriálním stylu známé po desetiletí z New Yorku a Londýna.

První etapa projektu bude hotová k nastěhování ve druhé polovině roku 2023. Dokončení celého souboru budov plánuje investor na rok 2025.

Lokalita:

Praha 5 přeje investicím. Čtvrť patřila v minulosti do průmyslové zóny, dnes je ovšem ambiciózní lokalitou, kde se do popředí stále více dere i moderní architektura. Část Smíchova od současného autobusového nádraží Na Knížecí směrem ke Zlíchovu čeká výrazná proměna. Hned u stanice Na Knížecí už začala developerská společnost stavět první etapu nové části Prahy 5 nazvané Smíchov City. Na místě současného vlakového nádraží vznikne nový dopravní uzel Terminál Smíchov.

Dnešní Smíchov představuje rychle se rozvíjející městskou část, která nabízí kvalitní bydlení v blízkosti veřejné dopravy a městských parků. Městská část Praha 5 oplývá bohatou zelení, spravuje totiž čtrnáct parků různých rozloh, (mj. Klamovka, Santoška, Mrázovka a další), které se postupně revitalizují, aby odpovídaly požadavkům doby a potřebám rezidentů. Milovníci přírody a pohybu ocení jistě krásné divoké svahy Děvína a Dívčích hradů, pohodovou slunnou atmosféru Vltavy a Císařské louky, kde při procházce dozajista zapomenete na starosti všedních dní.

Nový bytový projekt je situován v historické lokalitě v ohybu řeky Vltavy. Dopravní křižovatka Anděl, kde se protíná velké množství tramvajových, autobusových linek a metra je vzdálena dvě zastávky tramvají. Automobilem se snadno dostanete na plzeňskou dálnici, barrandovský uzel, jižní spojku a dálnici D1 i na mezinárodní letiště Ruzyně.

Doporučená investice: V centru Smíchova a okolí má svá sídla řada významných mezinárodních společností nebo třeba francouzské lyceum, a proto je tato rezidenční čtvrť v blízkosti parků a historických dominant Prahy oblíbenou adresou diplomatů a manažerů zahraničních společností. Vzhledem k minimální vzdálenosti k mezinárodním školám na Praze 5, skýtá projekt výhodnou investiční příležitost tržného pronájmu.

3 etapy celého projektu 2022 – 2025: První etapa projektu 2021 - 2023 nabídne 245 bytů. Dispozice (od-do): 1+kk - 4+kk V první etapě se bude také nacházet retailový parter, školka a oddechový zelený vnitroblok. Poradíme Vám s výběrem bytu i financováním.

Detail bytu 535

Jednotka 535

Dispozice 2+kk

Podlaží 3

Podlahová plocha 51,6 M2

Orientace V

K nastěhování 4Q/2023

Cena vč. DPH 9 849 696 Kč

Cena vč. DPH 90/10* 9 270 331 Kč

Zvýhodnění 579 365 Kč

Stav VOLNÝ

Popis bytu 535

Na východ orientovaný velkorysý byt 2+kk s výhledem směrem na řeku a Císařskou louku o celkové rozloze přesahující 51 m2. Byt je umístěn ve třetím nadzemním podlaží bytového domu a náleží k němu pohodlná lodžie o celkové rozloze 4 m2. Obytné místnosti nabídnou dostatek prostoru a vzdušnosti. Srdcem bytu je velkorysý obývací pokoj s rohovým kuchyňským koutem, umožňující pohodlného umístění jídelního stolu. Vstup na lodžii je zajištěn z prostorně řešené ložnice.

Byt nabízí velké množství úložných prostorů, a to zejména v zádveří vstupu a rozlehlé vstupní hale, kde je zároveň umístěna přípojka na pračku. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Byt je ideální volbou pro mladé rodiny, náročné páry či singles, kteří preferují dostatek prostoru a soukromí i místo pro home office.

LokalityPraha 5 Smíchov BudovaCihlová
UliceNádražní Vlastnictví Firemní
Cena 9 849 696 Kč (381 328 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 51 m2
Patro 2. patro
LokalityPraha 5 Smíchov
BudovaCihlová
UliceNádražní
Vlastnictví Firemní
Cena 9 849 696 Kč
(381 328 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 51 m2
Patro 2. patro
Celkem pater

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz