Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRODEJI

Nádražní Praha 5 - Smíchov
Více fotografií...
BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Nádražní, Praha 5
Více fotografií...
Dispozice: 4+kk
Cena: 32 200 740 Kč (1 246 641 EUR) ID:6422
Plocha : 129 m2

Toužíte po netradičním, originálním bydlení?

Moderní interiér s továrenskými prvky pro vás může být to pravé! Ojedinělý rezidenční projekt na rozhraní pražského Zlíchova a Smíchova nabízí unikátní architektonické řešení:

Rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabízí více než 550 bytů s dispozicemi od malých 1kk až po luxusní velkorysé 5kk se střešní terasou a vířivkou. Zelené střechy domů poskytnou všem obyvatelům úchvatné výhledy na město a údolí Vltavy. Kromě bydlení samotného nabídne nová čtvrť, sevřená ulicemi Nádražní a Strakonická, autonomní gastronomické centrum s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů, nové restaurace a kavárny, navržené v originálním výtvarném stylu, ale i prodejny a ateliéry, které čekají na to, aby byly objeveny. Domov v projektu najde i kultura a výtvarná scéna. Pětipatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Budova bývalé varny, která byla prohlášena za kulturní památku, se promění na galerii s kavárnou.

Součástí areálu bude také 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Koncepce bytového projektu i jako místo setkávání a kultury, s ambicí stát se společenským srdcem celého Smíchova, daleko přesahuje oblast „pouhého bydlení“. Na jeho urbanistickém návrhu se podílí i ateliér Black n' Arch výtvarníka Davida Černého. Proměna brownfieldu na místě někdejšího zlíchovského lihovaru představuje bydlení v industriálním stylu známé po desetiletí z New Yorku a Londýna.

První etapa projektu bude hotová k nastěhování ve druhé polovině roku 2023. Dokončení celého souboru budov plánuje investor na rok 2025.

Lokalita:

Praha 5 přeje investicím. Čtvrť patřila v minulosti do průmyslové zóny, dnes je ovšem ambiciózní lokalitou, kde se do popředí stále více dere i moderní architektura. Část Smíchova od současného autobusového nádraží Na Knížecí směrem ke Zlíchovu čeká výrazná proměna. Hned u stanice Na Knížecí už začala developerská společnost stavět první etapu nové části Prahy 5 nazvané Smíchov City. Na místě současného vlakového nádraží vznikne nový dopravní uzel Terminál Smíchov.

Dnešní Smíchov představuje rychle se rozvíjející městskou část, která nabízí kvalitní bydlení v blízkosti veřejné dopravy a městských parků. Městská část Praha 5 oplývá bohatou zelení, spravuje totiž čtrnáct parků různých rozloh, (mj. Klamovka, Santoška, Mrázovka a další), které se postupně revitalizují, aby odpovídaly požadavkům doby a potřebám rezidentů. Milovníci přírody a pohybu ocení jistě krásné divoké svahy Děvína a Dívčích hradů, pohodovou slunnou atmosféru Vltavy a Císařské louky, kde při procházce dozajista zapomenete na starosti všedních dní.

Nový bytový projekt je situován v historické lokalitě v ohybu řeky Vltavy. Dopravní křižovatka Anděl, kde se protíná velké množství tramvajových, autobusových linek a metra je vzdálena dvě zastávky tramvají. Automobilem se snadno dostanete na plzeňskou dálnici, barrandovský uzel, jižní spojku a dálnici D1 i na mezinárodní letiště Ruzyně.

Doporučená investice: V centru Smíchova a okolí má svá sídla řada významných mezinárodních společností nebo třeba francouzské lyceum, a proto je tato rezidenční čtvrť v blízkosti parků a historických dominant Prahy oblíbenou adresou diplomatů a manažerů zahraničních společností. Vzhledem k minimální vzdálenosti k mezinárodním školám na Praze 5, skýtá projekt výhodnou investiční příležitost tržného pronájmu.

3 etapy celého projektu 2022 – 2025: První etapa projektu 2021 - 2023 nabídne 245 bytů. Dispozice (od-do): 1+kk - 4+kk V první etapě se bude také nacházet retailový parter, školka a oddechový zelený vnitroblok. Poradíme Vám s výběrem bytu i financováním.

Detail bytu 161

Jednotka 161

Dispozice 4+kk

Podlaží 6

Podlahová plocha 129,3 M2

Orientace JV

K nastěhování 4Q/2023

Cena vč. DPH Na dotaz

Cena vč. DPH 90/10* Na dotaz

Zvýhodnění Na dotaz

Stav VOLNÝ

Popis bytu 161

Na jih orientovaný prémiový 4+kk zaujme velkorysým prostorem, dvěma terasami, vířivkou, venkovní kuchyní a zelenou střechou. Byt o rozloze přesahující 129 m2 je umístěn v šestém nadzemním podlaží a nabízí dechberoucí výhledy na krásnou přírodu protějšího Děvína, do klidného vnitrobloku i na druhou etapu projektu. Srdcem velkolepého bytu je prostorný obývací pokoj s prostorným kuchyňským koutem do U a se vstupem na velkou zatravněnou terasu s vířivkou. Na zelenou terasu lze pak vstoupit i z prostorné ložnice.

Ze dvou dětských pokojů vede přímý vstup na druhou terasu. Koupelna je vybavena vanou, toaletou a dvěma umyvadly, v bytě jsou pak dispozici ještě i dvě samostatné toalety s umyvadlem. Celý byt je typický vzdušností a dostatkem prostoru a soukromí, stejně jako úložných prostor v zádveří, prostorné chodbě či komoře.

LokalityPraha 5 Smíchov BudovaCihlová
UliceNádražní Vlastnictví Firemní
Cena 32 200 740 Kč (1 246 641 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 129 m2
Patro 5. patro
LokalityPraha 5 Smíchov
BudovaCihlová
UliceNádražní
Vlastnictví Firemní
Cena 32 200 740 Kč
(1 246 641 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 129 m2
Patro 5. patro
Celkem pater

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz