Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRODEJI

Naskové Praha 5 -
Více fotografií...
BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5 BYT K PRODEJI, ul. Naskové, Praha 5
Více fotografií...
Dispozice: 3+kk
Cena: 15 000 000 Kč (580 720 EUR) ID:6655
Plocha : 108 m2

Nabízíme k prodeji vzdušný, světlý, bezbariérový byt o dispozici 3kk, s předzahrádkou v novostavbě bytového komplexu Aalto s podzemním parkováním a upraveným dvorem s vodními prvky. Rezidenční projekt na samém okraji přírodního parku Košíře-Motol s anglickým romantickým parkem Cibulka nabízí klidné prostředí s možností relaxace při procházkách i sportovním vyžití. Na jeho hranici naleznete moderní, víceúčelové hřiště Greyhound park Motol, Squashpark, Tenis Cibulka, golfové hřiště. Projekt je situován v ulici Naskové, stejnojmenná autobusová zastávka je od něj vzdálená 250 m. Autobusy dopraví obyvatele buď k ulici Plzeňská, kde je možný přestup na tramvajové linky, nebo ke stanici metra B Anděl.

Praktické dispoziční uspořádání nabízí velký obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 46,7 m2, vstup na předzahrádku s dřevěnou palubou, orientovanou do tichého vnitrobloku, 2 ložnice, koupelnu (vana, WC), samostatnou toaletu /bidet, komoru, chodbu a vstupní halu. K bytu náleží dvě garážová stání v řadě za sebou a prostorná sklepní kóje umístěná vedle vstupu do bytu.

Vysoký standard vybavení zahrnuje masivní dřevěné podlahy, (dub), podlahové vytápění, bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře Hornmann s bezpečnostní třídou RC3, značkovou sanitu a obklady, (Hansgrohe, Laufen), velkoformátová posuvná okna s trojskly, venkovní rolety, videotelefon. V celém bytě jsou koncové elektro prvky Legrand Valena Allure. K dispozici je kočárkárna, místnost pro mytí kol a psů. Rezidentům je k dispozici recepce 24/ 7 a soukromý park. V komerčních prostorách bude pekárna, prodejna potravin a kavárna.

Byt má výměru 105,5 m2. PENB " B".

Necelé 4 km je vzdálená Fakultní nemocnice Motol, zhruba ve stejné vzdálenosti je potom i Nemocnice na Homolce. V nejbližším okolí se nachází ZŠ Košíře, ZŠ V Cibulkách a ZŠ Pod Radnicí, stejně jako MŠ Slunéčko a MŠ Duha. Širší nákupní možnosti a zábavu nabízí Nový Smíchov, kde jsou k dispozici dvě multikina, jakož i infrastruktura velkého nákupního komplexu.

LokalityPraha 5 BudovaCihlová
UliceNaskové Vlastnictví Osobní
Cena 15 000 000 Kč (580 720 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 108 m2
Patro Přízemí (1. nadzemní podlaží)
Výtah Ano Zahrada Ano  (35 m2)
Recepce Ano Sklep Ano
Parkovací stání Ano
LokalityPraha 5
BudovaCihlová
UliceNaskové
Vlastnictví Osobní
Cena 15 000 000 Kč
(580 720 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 108 m2
Patro Přízemí (1. nadzemní podlaží)
Celkem pater
Výtah Ano
Zahrada Ano  (35 m2)
Recepce Ano
Sklep Ano
Parkovací stání Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz