Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Náměstí Jiřího z Poděbrad Praha 3 - Vinohrady
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady
Více fotografií...
Dispozice: 3+kk
Cena: 89 800 Kč (3 477 EUR) ID:5721
Plocha : 156 m2

Moderní designový byt 3kk v 5. patře kompletně zrekonstruované činžovní budovy v secesním stylu. Budete okouzleni výhledem na avantgardní architektonickou stavbu kostela Nejsvětějšího srdce Páně, osobité dílo slovinského architekta Jože Plečnika a celé náměstí s typickou energií a atmosférou Vinohrad. Najdete zde jak významná nákupní centra např. Palác Flóra a Vinohradský pavilon pro Vaše pohodlné nákupy, tak i divadla (Divadlo na Vinohradech, Smetanovo divadlo), parky a vyhlídky, možnosti k posezení v četných restauracích a kavárnách. Farmářské trhy jsou neoddělitelnou součástí života v této čtvrti a svou atmosférou lákají obyvatele celé Prahy k pravidelné návštěvě. Díky výhodnému dopravnímu spojení se brzy dostanete do samotného centra města, ale i za jeho hranice, a to jak automobilem tak MHD. Stanice metra A .

Interiér bytu o velikosti 137 m2 tvoří moderně propojený obývací pokoj s kuchyní, 2 prostorově velkorysé ložnice, 2 minimalisticky pojaté koupelny ze sprchou a toaletou, šatna, technické zázemí a vstupní hala.

Dřevěné dubové, krb, pračka/sušička, vestavěné skříně, nová okna s dvouvrstvým sklem, internet.

V ceně jedno parkovací místo.

Poplatkydomovní služby 125 EUR /osoba / měsíc. Záloha na plyn 8000 Kč /měsíc. Elektřina bude převedena na nájemce.

K dispozici 1.4.2024

LokalityPraha 3 Vinohrady BudovaCihlová
UliceNáměstí Jiřího z Poděbrad Vlastnictví Firemní
Cena 89 800 Kč (3 477 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 156 m2
Patro 5. patro Celkem pater 6
Výtah Ano
LokalityPraha 3 Vinohrady
BudovaCihlová
UliceNáměstí Jiřího z Poděbrad
Vlastnictví Firemní
Cena 89 800 Kč
(3 477 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 156 m2
Patro 5. patro
Celkem pater 6
Výtah Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz