Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Grafická Praha 5 -
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5 BYT K PRONÁJMU, ul. Grafická, Praha 5
Více fotografií...
Dispozice: 2+kk
Cena: 41 000 Kč (1 587 EUR) ID:6667
Plocha : 71 m2 Poplatky:

Moderní byt o ploše 71 m², se zimní zahradou a terasou situovaný v 6. patře nového rezidenčního projektu, který navazuje na původní historickou budovu tiskárny v ulici Grafická, Praha 5 - Smíchov. Originální rezidenční projekt v industriálním stylu nabízí vše pod jednou střechou - osobité bydlení, recepci, wellness, bezpečné parkování a prostor pro aktivní relax, ať už v okolních parcích, nebo přímo v rezidenci. Exteriér kombinuje materiály průmyslové doby doplněné lehkými detaily z oceli a skla. To vše doplněno zelení vnitřního zahradního nádvoří. Byt na prestižní adrese nabízí nadstandardní kvalitu materiálů a vybavení a industriální způsob realizace po vzoru obdobných projektů ve světových metropolích.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na terasu s nádhernými výhledy na panorama Prahy, 1 ložnici orientovanou do klidného vnitrobloku, koupelnu s vanou, sprchovým koutem, a bidetovou sprškou. Samostatná toaleta. V bytě je dále vybavená šatna a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Designová kuchyně včetně spotřebičů AEG. Komora na pračku .Možnost pronajmout jedno garážové stání ve 2.podzemním patře v ceně 3500,- Kč měsíčně a sklep 3,6 m2m ve výši 500,- Kč.

Uzavřený vnitřní dvůr a non-stop recepce s ostrahou, sauna, sklepní prostory a podzemní garážová stání. Součástí bytu je terasa na grilování, tichý klidný vnitroblok.

Kvalitní materiály, dubové podlahy, velkoformátová dřevěná okna, moderní koupelna s velkoformátovými obklady, elegantní LED osvětlující prvky, využití smart technologií, ovládání domácnosti přes LCD panel, klimatizace, rekuperace vzduchu, zabezpečovací kamerový systém.

Měsíční poplatky ve výši 8.000 Kč, elektřina se převádí na nájemce.

Tato lokalita uvažovaná jako druhé pražské centrum, je zřejmě nejrychleji a nejkomplexněji se rozvíjející částí Prahy, kde stále vznikají nové možnosti kulturního, sportovního i komerčního vyžití. V okolí naleznete školy, školky, úřady, lékařské ordinace, obchodní centra, restaurace a bary, ale i divadla, kina a muzea pro kulturní vyžití. V dosahu leží také řada sportovišť a zelených parků. Hlavní předností je dopravní dostupnost - zastávka metra B Anděl, v blízkosti se nacházejí zastávky tramvajových a autobusových linek.

LokalityPraha 5 BudovaCihlová
UliceGrafická Vlastnictví Osobní
Cena 41 000 Kč (1 587 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 71 m2
Patro 6. patro
Výtah Ano Balkon Ano  (5 m2)
Sklep Ano Garáž Ano
LokalityPraha 5
BudovaCihlová
UliceGrafická
Vlastnictví Osobní
Cena 41 000 Kč
(1 587 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 71 m2
Patro 6. patro
Celkem pater
Výtah Ano
Balkon Ano  (5 m2)
Sklep Ano
Garáž Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz