Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Italská Praha 2 - Vinohrady
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady
Více fotografií...
Dispozice: 3+kk
Cena: 62 500 Kč (2 420 EUR) ID:5997
Plocha : 94 m2 Poplatky:

Komfortně zařízený byt v rekonstruovaném novorenesančním domě z konce 19. století v rezidenční části pražských Vinohrad, jen pár metrů od nádherného parku s kostelem sv. Ludmily, Vinohradského divadla a spousty dalších architektonických skvostů. Na proslulé Václavské náměstí, které je cílem turistů z celého světa, je to pouhých 5 minut pohodové chůze. Zastávka metra trasy A přímo před vchodem do domu.

Tento vkusně zařízený byt se nachází ve 2. patře dobře udržovaného činžovního domu s výtahem. Nájemci mohou užívat společnou zahradu pro děti, bazén a saunu. Interiér bytu se skládá z otevřeného obývacího pokoje s kuchyňským koutem zařízeným kvalitními spotřebiči, 2 ložnic a 2 koupelen. K vybavení bytu patří pračka se sušičkou, koberce, nádobí, skleničky, kompletní sady hrnců, příbory, perské koberce, LCD televizory, ložní prádlo, bezpečnostní dveře, videotelefon, satelitní TV. Úklid jednou týdně v ceně. Současně se zachováním všech architektonických prvků je dům vybaven i komfortem pro pohodlné a příjemné bydlení. Obyvatelům domu k dispozici po celý rok vyhřívaný krytý bazén s vodní masáží a sauna. Dále je k dispozici velká rozkvetlá zahrada. Pokud se rozhodnete trávit volný čas v zahradě nebo u bazénu, jen těžko uvěříte, že žijete v takovém velkoměstě, jakým je Praha.

Možnost pronájmu garáže (4 000 Kč/měsíčně + DPH). Fixní platba služby 2.000 Kč / měsíc. + DPH, fixní platba za spotřebu energií 5.000 Kč / měsíc. + DPH. Možno pronajmout nezařízené.

K dispozici

LokalityPraha 2 Vinohrady BudovaCihlová
UliceItalská Vlastnictví Firemní
Cena 62 500 Kč (2 420 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 94 m2
Patro 3. patro Celkem pater 5
Výtah Ano Terasa Ano
Parkovací stání Ano Bazén venkovní Ano
Sauna Ano Klimatizace Ano
LokalityPraha 2 Vinohrady
BudovaCihlová
UliceItalská
Vlastnictví Firemní
Cena 62 500 Kč
(2 420 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 94 m2
Patro 3. patro
Celkem pater 5
Výtah Ano
Terasa Ano
Parkovací stání Ano
Bazén venkovní Ano
Sauna Ano
Klimatizace Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz