Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Laténská Praha 5 - Jinonice
Rezervováno
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice BYT K PRONÁJMU, ul. Laténská, Praha 5 - Jinonice
Více fotografií...
Dispozice: 3+kk
Cena: 30 000 Kč (1 161 EUR) ID:3687
Plocha : 86 m2 Poplatky:

Nový slunný plně zařízený a vybavený byt o podlahové ploše 86 m2 s balkonem v novostavbě projektu Botanica, situovaném v Praze 5 na hranici přírodního parku Vidoule. Nedaleko Prokopského a Dalejského údolí, v těsné blízkosti Německé školy. Klidná přírodní lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí, najdete zde supermarkety Tesco, IKEA, širší nákupní i zábavní možnosti nabízí obchodní centrum Zličín. Lokalita je bezproblémově dostupná nejen městskou hromadnou dopravou, ale samozřejmě také automobilem. Convenient for the airport.

Byt situován ve 3. patře s výtahem nabízí předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (vestavné spotřebiče: lednice s mrazákem, myčka, pračka, elektrická.varná deska, mikrovlnná trouba), vstup na terasu (výhled do zeleně), 2 ložnice, koupelnu s vanou a WC.

Parkety, dlažby, elektrické venkovní rolety, žaluzie, vestavěné skříně, sklep. Široké garážové stání v domě v ceně nájmu.

Příjemné bydlení, kousek od Německé školy, výborná dostupnost do centra, v blízkosti stanice metra.

Zálohové platby na energie : 8 000 CZK / měsíc.

LokalityPraha 5 Jinonice BudovaCihlová
UliceLaténská Vlastnictví Osobní
Cena 30 000 Kč (1 161 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 86 m2
Patro 3. patro Celkem pater 5
Výtah Ano Balkon Ano
LokalityPraha 5 Jinonice
BudovaCihlová
UliceLaténská
Vlastnictví Osobní
Cena 30 000 Kč
(1 161 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 86 m2
Patro 3. patro
Celkem pater 5
Výtah Ano
Balkon Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz