Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Mánesova Praha -
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2 BYT K PRONÁJMU, ul. Mánesova, Praha 2
Více fotografií...
Dispozice: 3+kk
Cena: 44 000 Kč (1 703 EUR) ID:5902
Plocha : 118 m2

Nabízíme k pronájmu stylový duplex s balkonem, situovaný v 5. patře kompletně zrekonstruovaného secesního domu v sousedství Riegrových sadů a pěším dosahu veřejné dopravy. Exkluzivní rezidenční lokalita Královské Vinohrady nabízí bohatou občanskou vybavenost a infrastrukturu. Pražské Vinohrady se řadí se mezi nejprestižnější pražské čtvrti s rezidenčním bydlením a se svou atmosférou a energií místních divadel, klubů, restaurací, obchodů a služeb, nabízejí pestrou paletu životního stylu. Díky výhodnému dopravnímu spojení se brzy dostanete do samotného centra města, ale i za jeho hranice, a to jak automobilem tak MHD. Václavské náměstí - komerční a obchodní centrum Prahy v pěším dosahu.

Interiér bytu tvoří vstupní hala, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, 2 koupelny.

Kvalitní materiály, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, pračka / sušička, myčka.

Poplatky za společné domovní služby 4 500 Kč / měsíc. Spotřeba energií se hradí zvlášť. Možnost pronajmout garáž ve výši 5.000 Kč měsíčně.

Byt možno dozařídit za vyšší nájemné.

LokalityPraha BudovaCihlová
UliceMánesova Vlastnictví Osobní
Cena 44 000 Kč (1 703 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 118 m2
Patro 5. patro
Mezonet Ano Výtah Ano
LokalityPraha
BudovaCihlová
UliceMánesova
Vlastnictví Osobní
Cena 44 000 Kč
(1 703 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 118 m2
Patro 5. patro
Celkem pater
Mezonet Ano
Výtah Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz