Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Náměstí Míru Praha 2 - Vinohrady
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady
Více fotografií...
Dispozice: 5+1
Cena: 130 000 Kč (5 033 EUR) ID:2291
Plocha : 316 m2 Poplatky:

Jedinečný byt v sousedství vinohradského divadla situovaný ve 2. a 3. patře neo barokního paláce v centrální části náměstí Míru, na královských Vinohradech představuje velkolepé prostory vhodné k reprezentaci na prestižní adrese. Prvotřídní a pečlivá rekonstrukce, která byla dokončena v roce 2018, vrátila domu jeho originální historickou identitu. Prostory jsou citlivě restaurovány dle původního návrhu předních českých umělců, Jana Josefa Štursy a Jaroslava Horejce. Jejich výtvarná díla jsou umístěna v interiéru bytu v podobě uměleckých mříží na krbech, v jídelně a pracovně. V centrální místnosti je umístěn originální křišťálový lustr od význačné české firmy Anýž.

Byt v klasickém stylu s restaurovanými detaily původní výzdoby zajistí veškerý komfort moderního bydlení nejvyšší kvality. Nemovitost nabízí 3 hlavní místnosti (salon / velkolepý obývací pokoj s unikátními dekorativními kamny- pracovna, obývací pokoj a jídelna jsou propojeny širokými, prosklenými posuvnými dveřmi, jejichž otevřením vzniká reprezentativní prostor o ploše cca 120 m2. Byt nabízí 4 ložnice, 2 koupelny, 3 toalety, centrální kuchyni s přípravnou a samostatným vstupem do jídelny. U ložnic se nachází šatna. Ve vstupní hale jsou rovně původní vestavěné skříně. Spodní část bytu má samostatný vstupem z chodby domu nebo vnitřním schodištěm z horní části bytu a je vybaven malou kuchyňkou. Byt má celkem tři vstupy. Z balkonu umístěného horním patře je krásný výhled do parku na Baziliku Sv.Ludmily a budovu Vinohradského divadla. Ložnice v horním patře jsou s výhledem do zahrady.

Celková plocha bytu činí 315 m2, dům má moderní výtah.

Oblíbená rezidenční lokalita, přímo u Nám. Míru, pár kroků od zastávek tramvají a stanice metra, v bezprostřední blízkosti naleznete vyhlášené restaurace, kavárny, bistra, pekárny, farmářské trhy, supermarkety, OC Flora. Příjemné procházky a volnočasové sportovní aktivity nabízí park Folimanka. Vyjimečnost lokality podtrhuje umístění mezi známé pražské parky a to Riegrovy sady ve vzdálenosti 600 m a Havlíčkovy sady. Byt a dům poskytují dokonalé soukromí a klid přímo v úzkém centru Prahy. Stanice metra, tramvaje a autobusy, pět minut chůze od Václavského náměstí.

Možnost pronajmutí garážového stání v ulici Italská.

Poplatky domovní ( výtah, úklid, odpad, topení, vodné a stočné, osvětlení spol. prostor) činí 30000 / měsíčně.

LokalityPraha 2 Vinohrady BudovaCihlová
UliceNáměstí Míru Vlastnictví Osobní
Cena 130 000 Kč (5 033 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 316 m2
Patro 2. patro Celkem pater 5
Mezonet Ano Výtah Ano
Balkon Ano  (5 m2)
LokalityPraha 2 Vinohrady
BudovaCihlová
UliceNáměstí Míru
Vlastnictví Osobní
Cena 130 000 Kč
(5 033 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 316 m2
Patro 2. patro
Celkem pater 5
Mezonet Ano
Výtah Ano
Balkon Ano  (5 m2)

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz