Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Soukenická Praha 1 - Nové Město
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město BYT K PRONÁJMU, ul. Soukenická, Praha 1 - Nové Město
Více fotografií...
Dispozice: 3+kk
Cena: 60 000 Kč (2 323 EUR) ID:3722
Plocha : 108 m2

Vkusně zařízený a vybavený byt 108 m2 s balkonem v prvním patře nově zrekonstruovaného rezidenčního projektu v klidné ulici, nedaleko obchodního centra Palladium, oblíbeného komplexu obchodů a restaurací. Dvě minuty chůze k nejbližšímu metru na Nám. Republiky, četné tramvajové spojení do všech částí Prahy.

Interiér tvoří: prostorný obývací pokoj moderně propojen s kuchyňským koutem, hlavní ložnici se šatnou, vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou (sprchový kout a toaleta), další ložnici s vestavěnými skříněmi, dále koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Kuchyně je zařízena všemi potřebnými spotřebiči : sklokeramická deska, trouba, mikrovlnní trouba, lednice, mrazák, myčka nádobí. Balkón ( 3,7 m2).

Podlahy: parkety, dlažby.

Původní architektonická ornamentace, vysoké stropy, dřevěné parkety, štuky. K vybavení patří vestavěné skříně, zatemňovací rolety v ložnicích, pračka, myčka, základní nádobí, ložní prádlo, TV, bezpečnostní dveře. K dispozici sklep.

Možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře za 6 000 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby a vodu 2.500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

LokalityPraha 1 Nové Město BudovaCihlová
UliceSoukenická Vlastnictví Osobní
Cena 60 000 Kč (2 323 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 108 m2
Patro 1. patro Celkem pater 4
Výtah Ano Balkon Ano  (4 m2)
LokalityPraha 1 Nové Město
BudovaCihlová
UliceSoukenická
Vlastnictví Osobní
Cena 60 000 Kč
(2 323 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 108 m2
Patro 1. patro
Celkem pater 4
Výtah Ano
Balkon Ano  (4 m2)

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz