Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

U Laboratoře Praha 6 - Střešovice
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6 BYT K PRONÁJMU, ul. U Laboratoře, Praha 6
Více fotografií...
Dispozice: 4+kk
Cena: 130 000 Kč (5 033 EUR) ID:6645
Plocha : 130 m2 Poplatky:

Špičkově vybavený klimatizovaný celoprosklený penthouse s prostornou terasou (67 m2) téměř po celém obvodu a ikonickými výhledy na panorama Pražského hradu, nedaleký Černínský palác a Petřín. Byt je umístěn ve 4. nadzemním podlaží moderního viladomu, který je součástí jedinečného projektu Royal Triangle – osmi sdružených rezidenčních budov tvořících uzavřený zabezpečený areál s parkováním, recepcí a společnou zahradou. Moderní architektura projektu promyšlena do posledního detailu, za kterou stojí pražský architektonický ateliér Schindler Seko, uspokojí i ty nejvyšší nároky kosmopolitního stylu života rezidentů. Nadčasová architektura, prvotřídní kvalita i elegance.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 3 ložnice, 2 minimalisticky pojaté koupelny, (z nichž jedna s designovou vanou v prostoru), šatna, technická místnost, toaleta pro hosty a vstupní hala.

Vybavení zahrnuje nejkvalitnější a luxusní materiály, dubové podlahy, dlažba, tropické dřevo na terase, podlahové vytápění, vestavěné skříně, kapilární systém chlazení stropů a větrání s rekuperací tepla, hliníková okna s izolačním trojsklem, alarm. Sklep, výtah, kamerový systém. Dvě parkovací stání v podzemních garážích zahrnuty v ceně nájmu.

Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií 15 000Kč / měsíc. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od května 2023.

Royal Triangle se nachází ve vyhledávané rezidenční čtvrti s perfektním spojením MHD do centra města a kompletní občanskou vybaveností, včetně školek, škol (i mezinárodních) a zdravotnických zařízení. Lokalitu ocení zejména milovníci večerních či víkendových procházek, kteří mohou nasát atmosféru Pražského hradu, Jeleního příkopu, či blízkých parků.

LokalityPraha 6 Střešovice BudovaCihlová
UliceU Laboratoře Vlastnictví Firemní
Cena 130 000 Kč (5 033 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 130 m2
Patro 3. patro
Výtah Ano Terasa Ano  (67 m2)
Parkovací stání Ano
LokalityPraha 6 Střešovice
BudovaCihlová
UliceU Laboratoře
Vlastnictví Firemní
Cena 130 000 Kč
(5 033 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 130 m2
Patro 3. patro
Celkem pater
Výtah Ano
Terasa Ano  (67 m2)
Parkovací stání Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz