Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

DŮM K PRODEJI

U Rybníčku Vysoký Újezd -
Více fotografií...
DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd DŮM K PRODEJI, ul. U Rybníčku, Vysoký Újezd
Více fotografií...
Dispozice: Dům - Samostatný
5+kk
Cena: 26 800 000 Kč (1 037 553 EUR) ID:6246
Plocha : 223 m2

Tato nedávno dokončená rodinná vila plná světla kombinuje futuristický design a nejvyšší komfort s důrazem na detail. Pocit prostornosti zde dominuje jako hlavní element. Každý metr čtvereční tohoto dvoupodlažního domu byl vystavěn v nejvyšším standardu pro vaše pohodlí a spokojené bydlení.

Developer se rozhodl nemovitost dokončit a prodat ve stavu připraveném rovnou k nastěhování. Ideální je tedy pro kupující, kteří jsou zaneprázdnění kvůli svému povolání, přitom ale očekávají dokonalost bez starostí a hledají domov bez kompromisů. Luxus byl zakomponován všude! Některé high-end komponenty, jako je ocelová rámová konstrukce, dvojitá sádrokartonová deska s vibrační membránou pro zvukovou izolaci nebo podlahové vytápění nejdou vidět, ale zažijete je na vlastní kůži v kvalitě každodenního života. Další vybavení si ale už budete moci užívat v plné parádě! Veškeré spotřebiče v domě splňují nejvyšší nároky na kvalitu a design současně. Podlahy z kanadského dubu naplňují místnosti hřejivým teplem. Výrazné, ale neutrální tóny použité v celé vile stále poskytují prostor pro doladění interiéru dle osobitého vkusu majitele. Zmínit musíme také 2,8m vysoké stropy a velká okna s dvojitými rámy, díky kterým je tento dům tak vzdušný, světlý a sluncem zalitý.

Vila o rozloze 320 m2 je postavena na pozemku o velikosti 817 m2. V přízemí se nachází velký obývací a společenský prostor s nejmodernější otevřenou italskou kuchyní, která navazuje na prostornou zahradu francouzskými dveřmi ve výšce stěn samotných. V přízemí je dále ukrytá ložnice pro hosty (nebo domácí pracovna) s vlastní koupelnou, samostatné WC, kotelna a garáž. V prvním patře se rodina může uchýlit do soukromí. Hlavní ložnice se samostatným vchodem je oázou klidu a náleží k ní en-suite koupelna a walk-in šatna. Další dvě ložnice a plně vybavená koupelna na patře dovršují rodinné ubytování. V prvním patře je také velkorysá sluneční terasa o rozloze 98 m2 s hliníkovou pergolou – ideální pro opalování, relaxaci nebo vychutnávání si večerního koktejlu a kochání se podmanivými výhledy do krajiny.

Na závěr nesmíme opomenout zmínit exkluzivní umístění této nemovitosti ve Vysokém Újezdě v blízkosti prestižního Golf Resortu Albatross. Hřiště bylo vybudováno podle návrhu předního golfového architekta Keitha Prestona. Každoročně golfový resort hostí nejprestižnější golfovou akci D+D Real Czech Masters, která je součástí PGA European Tour. Tato nemovitost je ideální investicí pro nejnáročnější kupce.

Nabízený dům stojí v blízkosti mateřské a základní školy, prodejny potravin i autobusové zastávky, odkud jezdí příměstský spoj ke stanici metra Zličín (28 minut jízdy).

Na vyžádání vám rádi zprostředkujeme brožuru s informacemi o standardech, povrchových úpravách a vybavení domu.

Zaujala Vás nabídka? Ozvěte se a přijďte si tento krásný dům prohlédnout. Kupní cena 26 800 000 CZK.

LokalityVysoký Újezd BudovaCihlová
Vlastnictví Osobní
Cena 26 800 000 Kč (1 037 553 EUR) VybaveníČástečně zařízený
Plocha 223 m2
Celkem pater 2
Terasa Ano  (98 m2) Zahrada Ano  (817 m2)
LokalityVysoký Újezd
BudovaCihlová
Vlastnictví Osobní
Cena 26 800 000 Kč
(1 037 553 EUR)
VybaveníČástečně zařízený
Plocha 223 m2
Celkem pater 2
Terasa Ano  (98 m2)
Zahrada Ano  (817 m2)

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz