Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

DŮM K PRONÁJMU

Hlušičkova Praha 5 -
Více fotografií...
DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5 DŮM K PRONÁJMU, ul. Hlušičkova, Praha 5
Více fotografií...
Dispozice: Dům - Řadový
5+kk
Cena: 69 000 Kč (2 671 EUR) ID:4623
Plocha : 340 m2 Poplatky:

Polovina dvojdomu s jižně orientovanou zahradou v klidné rezidenční čtvrti v blízkosti motolského lesoparku s množstvím zeleně a možností pro sport i relaxaci. Golf - tenis - rugby - cyklostezky. V docházkové vzdálenosti je plná občanská vybavenost supermarket, restaurace, fastfood, pošta, lékárna a tramvajová stanice Hlušičkova. Pro širší nákupní možnosti: Nákupní centra Galerie Zličín, Nový Smíchov. Výhodné spojení na letiště Václava Havla, do japonské a německé mezinárodní školy, Francouzského lycea a mezinárodní školy v Nebušicích. Rychlé spojení spojení do centra, do Dejvic, Vinohrady. Nejbližší stanice metra "Motol".(dvě stanice bus). Autem pak budete během pár minut na Smíchově, pražský okruh Rozvadovská spojka, nebo na nedalekém Zličíně.

Dům nabízí celkem 4 ložnice a 2 koupelny. Přízemí: velká garáž, kotelna. První patro reprezentuje hlavní obytná zóna: světlý obývací pokoj s novou moderně zařízenou kuchyní. Na obytný prostor volně navazuje – prosklenými posuvnými dveřmi – sezení na venkovní zastřešené terase s pergolou. Dále je zde technické a sociální zázemí / prádelna vybavena pračkou a sušičkou, toaleta, vstupní hala / vestavěné skříně. Ve druhém patře jsou situovány 2 ložnice se vstupem na terasu, třetí ložnice a sociální zázemí ( koupelna / toaleta . 3. patro zahrnuje : ložnici, koupelnu s toaletou a vstup na terasu.

Na podlaze v kuchyni i obývacím pokoji je dlažba, žaluzie v oknech. Nová kuchyně včetně všech spotřebičů, /elektrická keramická varná indukční deska, spotřebiče Electrolux, myčka, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem/, nové koupelny, elektrická markýza na zahradě, internet, alarm, satelitní připojení. Garáž pro 3-4 auta. Tram/bus 3 minuty od domu. Zajištění zahradnických prací v době vegetační 1x týdně možné.

Elektřinu a plyn si převádí nájemce na sebe.

Volný od 1.7.2024

LokalityPraha 5 BudovaCihlová
Vlastnictví Osobní
Cena 69 000 Kč (2 671 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 340 m2
Celkem pater 3
Terasa Ano Alarm Ano
Zahrada Ano  (240 m2) Dvougaráž Ano
Garáž Ano Sušička Ano
Pračka Ano
LokalityPraha 5
BudovaCihlová
Vlastnictví Osobní
Cena 69 000 Kč
(2 671 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 340 m2
Celkem pater 3
Terasa Ano
Alarm Ano
Zahrada Ano  (240 m2)
Dvougaráž Ano
Garáž Ano
Sušička Ano
Pračka Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz