Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

DŮM K PRONÁJMU

Na Klínku Praha 6 - Střešovice
Více fotografií...
DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice DŮM K PRONÁJMU, ul. Na Klínku, Praha 6 - Střešovice
Více fotografií...
Dispozice: Dům - Řadový
5+1
Cena: 85 000 Kč (3 291 EUR) ID:1104
Plocha : 215 m2 Poplatky:

Kompletně zrekonstruovaná stylová vila s neopakovatelnou dobovou atmosférou situována v exklusivní rezidenční čtvrti Ořechovka - předválečná architektura v anglickém stylu, hojnost zeleně a vily, které přitahují pozornost již po generace. Klidná lokalita v blízkosti historického areálu Pražského hradu s výbornou dostupností do centra metropole i na mezinárodní letiště Václava Havla v Ruzyni. Výhodná poloha se spojením do mezinárodních škol v Praze 6 (Park Lane International School a Nessie Preschool, ISP, Riverside School).

Dispozice nemovitosti: 4 ložnice, 2 koupelny. V hlavní úrovni se nachází formální vstupní hala, plně zařízená kuchyň moderně propojena se světlým obývacím pokojem s návazností na zimní zahradu, slunnou terasu a dekorativní zahradu. Příjemné výhledy do zeleně a okolní rezidenční zástavby ze třicátých let minulého století, architektonicky proslulé "Garden city". V prvním patře naleznete dvě ložnice a koupelnu vybavenou vanou, sprchou a bidetem. Druhé patro nabízí další dvě ložnice a koupelnu se sprchovým koutem. Otevřený podkrovní prostor s mnohostranným využitím: společenská místnost/ další ložnice/herna pro děti. V suterénu se nachází technické zázemí domu, kotelna, prádelna s pračkou a sušičkou, sušárna. Nemovitost je po citlivé rekonstrukci se zachováním původních architektonických prvků doplněných moderním designem koupelen, vybavením a technologiemi. Benefitem domu je zahrada s terasou, která nabízí venkovní společenský prostor. Masivní dřevěné podlahy, designové koupelny komfortně vybavené podlahovým vytápěním), 320 m2 zahrada, satelitní připojení, bezpečnostní zařízení. Garáž.

Zálohové platby energií cca 7 300 Kč/měsíc včetně internetu.

LokalityPraha 6 Střešovice BudovaCihlová
UliceNa Klínku Vlastnictví Osobní
Cena 85 000 Kč (3 291 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 215 m2
Celkem pater 3
Terasa Ano  (10 m2) Alarm Ano
Zahrada Ano  (320 m2) Garáž Ano
LokalityPraha 6 Střešovice
BudovaCihlová
UliceNa Klínku
Vlastnictví Osobní
Cena 85 000 Kč
(3 291 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 215 m2
Celkem pater 3
Terasa Ano  (10 m2)
Alarm Ano
Zahrada Ano  (320 m2)
Garáž Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz