Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

DŮM K PRONÁJMU

Pod křížem Praha 8 -Dolní Chabry -
Pronajato
Více fotografií...
DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry DŮM K PRONÁJMU, ul. Pod křížem, Praha 8 -Dolní Chabry
Více fotografií...
Dispozice: Dům - Samostatný
4+kk
Cena: 30 000 Kč (1 161 EUR) ID:6677
Plocha : 95 m2 Poplatky:

Pronájem samostatného rodinného domu se zahradou v klidné lokalitě Prahy 8 - Dolní Chabry nedaleko přírodního Čimického parku a Drahanského údolí.Dům je situován v poklidné ulici v zástavbě rodinných domů. Místo má zároveň snadné dopravní spojení a veškerou občanskou vybavenost (několik mateřských škol, základní škola, potraviny, restaurace, pošta, nákupní centrum Tesco, Globus). Zastávka městského autobusu je 5 minut chůze, cesta ke stanici metra linky C Kobylisy trvá 10 minut. Výborné napojení na dálnici D8 - směr Teplice či Mladá Boleslav.

Přízemí domu nabízí prostorný obývací pokoj, dále kuchyně včetně spotřebičů (el. sporák s keramickou deskou, el. trouba, lednice s mrazákem, myčka), pracovnu/ložnici, garáž (garáž) pro jeden vůz a toaletu. Horní patro zahrnuje 2 ožnice a 1 koupelnyu s toaletou.

úklidovou komoru a toaletu. V patře domu jsou dvě ložnice, koupelna ( vana), galerie, dvě toalety.

Topení plynový kotel. Venkovní posezení, zahrada ze vzrostlými stromy. Parkování v garáži a na pozemku domu.

Kauce ve výši jednoho měsíčního nájemného.

K dispozici 1.10.2023

LokalityPraha 8 -Dolní Chabry BudovaCihlová
UlicePod křížem Vlastnictví Osobní
Cena 30 000 Kč (1 161 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 95 m2
Celkem pater 1
Zahrada Ano  (335 m2) Garáž Ano
Parkovací stání Ano Pračka Ano
LokalityPraha 8 -Dolní Chabry
BudovaCihlová
UlicePod křížem
Vlastnictví Osobní
Cena 30 000 Kč
(1 161 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 95 m2
Celkem pater 1
Zahrada Ano  (335 m2)
Garáž Ano
Parkovací stání Ano
Pračka Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz