Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

DŮM K PRONÁJMU

Pražská Choteč -
Pronajato
Více fotografií...
DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ DŮM K PRONÁJMU, Choteč, Praha-západ
Více fotografií...
Dispozice: Dům - Samostatný
5+1
Cena: 70 000 Kč (2 710 EUR) ID:6764
Plocha : 190 m2 Poplatky:

Prostorný, zařízený rodinný dům s upravenou zahradou, krytým venkovním bazénem a střešní terasou, situovaný v přírodním prostředí obce Choteč - Praha západ. Klidné místo v přírodě, na hranici CHKO Český kras a přitom v blízkosti hlavního města. Dosah Prahy a Pražské integrované dopravy je velmi atraktivní pro toho, kdo chce bydlet mimo Prahu a zároveň v dobrém dosahu. Autobusem se dostanete na metro B Zličín / Smíchovské nádraží za 20 minut.

V úrovni svažité zahrady je umístěn prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyně vybavena spotřebiči (vstup na terasu), šatna a samostatná toaleta. V patře se nachází hlavní ložnice s koupelnou, (vana, sprchový kout, toaleta a bidet), další ložnice s koupelnou (sprcha a toaleta), centrální chodba, balkon. V obytném suterénu je situován velký pokoj s flexibilním využitím, pracovna, šatna, sauna, koupelna se sprchou a toaletou, technická místnost, vchod na zahradu.

K vybavení patří centrální vysavač, vytápěná podlaha, vestavěné skříně, satelit, internet a zabezpečovací zařízení. Mramorové podlahy, krb v prostoru, vše ve vysokém standardu. Na pozemku kryté parkovací stání pro dvě auta, okrasná zahrada ze vzrostlými stromy, venkovní krytý bazén ze slanou vodou.

Spojení MHD, základní a mateřská škola, dojezdová vzdálenost do obchodů (Albert, Billa, Penny).

Záloha na poplatky 10.000 Kč měsíčně.C.

LokalityChoteč BudovaCihlová
UlicePražská Vlastnictví Osobní
Cena 70 000 Kč (2 710 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 190 m2
Celkem pater 2
Balkon Ano  (6 m2) Terasa Ano  (10 m2)
Zahrada Ano  (1350 m2) Parkovací stání Ano
Bazén venkovní Ano
LokalityChoteč
BudovaCihlová
UlicePražská
Vlastnictví Osobní
Cena 70 000 Kč
(2 710 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 190 m2
Celkem pater 2
Balkon Ano  (6 m2)
Terasa Ano  (10 m2)
Zahrada Ano  (1350 m2)
Parkovací stání Ano
Bazén venkovní Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz