Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

DŮM K PRONÁJMU

Požárnická Praha-Nebušice - Nebušice
Více fotografií...
DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice DŮM K PRONÁJMU, ul. Požárnická, Praha 6 - Nebušice
Více fotografií...
Dispozice: Dům - Samostatný
7+1
Cena: Cena na požádání ID:3647
Plocha : 300 m2 Poplatky:

Prostorný rodinný dům s krytým vyhřívaným venkovním bazénem a profesionálně upravenou zahradou nabízející klid a soukromí. Dům se nachází v klidné části Nebušic, v bezprostředním sousedství chráněné přírodní rezervace Divoká Šárka. V pěším dosahu mezinárodní škola "International School of Prague," mezinárodní školka, a ostatní služby občanské vybavenosti.

Tato dvoupodlažní vila má v přízemí prostorný obývací pokoj s krbem, plně vybavenou novou kuchyň s jídelnou, halu, samostatnou toaletu, technickou místnost, prádelnu/spíž a vstup do garáže (pro 2 vozy). Z obývacího pokoje v přízemí je přístupná terasa a upravená zahrada. V horním patře je 5 ložnic (2 ložnice s vlastní koupelnou), hlavní koupelna, šatna a samostatná toaleta. Francouzská okna, domácí videotelefon, ve všech ložnicích klimatizace, centrální vysavač, alarm.

Šárecké údolí a Nebušice v Praze 6, jsou jednou z nejexkluzivnějších chráněných částí Prahy s přísnými omezeními na stavební projekty a s více než 25 000 hektary přírodní zeleně. Nebušice se nachází však pouhých 5 minut od Evropské třídy, hlavní příjezdové komunikace do Prahy, několik minut od tramvajové zastávky směrem k nejbližšímu metru a opačným směrem 10 minut od letiště.

Zálohové platby na energie a služby: 10.000 Kč / měsíc.

Volný

LokalityPraha-Nebušice Nebušice BudovaCihlová
UlicePožárnická Vlastnictví Osobní
Cena Cena na požádání VybaveníČástečně zařízený
Plocha 300 m2
Celkem pater 2
Terasa Ano Zahrada Ano  (800 m2)
Krb Ano Dvougaráž Ano
LokalityPraha-Nebušice Nebušice
BudovaCihlová
UlicePožárnická
Vlastnictví Osobní
Cena
()
VybaveníČástečně zařízený
Plocha 300 m2
Celkem pater 2
Terasa Ano
Zahrada Ano  (800 m2)
Krb Ano
Dvougaráž Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz