Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU

U Lesoparku Praha 17 -
Rezervováno
Více fotografií...
RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17 RODINNÝ DŮM K PRONÁJMU, ul. U Lesoparku, Praha 17
Více fotografií...
Dispozice: Dům - Řadový
7+kk
Cena: 134 000 Kč (5 188 EUR) ID:6806
Plocha : 334 m2 Poplatky:

Nabízíme k pronájmu moderní nově postavený samostatný rodinný dům na pomezí městské části Motol / Řepy. Klidná lokalita na kraji udržovaného lesoparku umožňuje těsný kontakt s přírodou a zároveň dosah veškerých služeb. Supermarkety i velké nákupní centrum v krátké dojezdové vzdálenosti. V blízkosti projektu bylo v květnu tohoto roku otevřeno sportovní centrum, které nabízí velké množství sportovních aktivit, včetně zázemí nejmodernějšího plaveckého bazénu a mnoha saun. Kus přírody v Praze s obrovským množstvím báječných dřevěných prolézaček, rozhlednou s tobogánem a BMX dráhou. Rezidenční čtvrť U Lesoparku je situována jen pár minut chůze od zastávek tramvaje a autobusu, které Vás dopraví za 15 minut do centra města. Místo je svou polohou také ideální pro časté cesty na letiště.

Kvalitní dům v nízkoenergetickém standardu nabízí 6 ložnic a 4 koupelny. V přízemí domu se nachází vstupní hala, prostorný světlý obývací pokoj, orientovaný na jih, (moderní krb), vstup na terasu, místnost, kterou lze využít jako pracovnu / pokoj pro hosty, dále je zde koupelna ze sprchovým koutem, samostatná toaleta. Moderní kuchyňská linka vybavena všemi potřebnými spotřebiči: sporák s keramickou indukční deskou, velká lednice, myčka, el. trouba, mikrovlnka. První patro tvoří čtyři ložnice, (z nichž jedna s přístupem na balkon), koupelna s vanou, bidetem a toaletou, další koupelna ze sprchovým koutem, toaletou a bidetem. Druhé patro nabízí malou galerii a ložnici s krásnými výhledy a ze vstupem na terasu; koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V suterénu ještě dvě místnosti, technická místnost s tepelným čerpadlem a přípravou na pračku s sušičku. Dále je zde sauna se sprchou. Garáž pro 2 vozy.

Jedná se o velice světlý prostorný patrový dům, který byl vybudován za použití prvotřídních materiálů a je vybaven luxusními spotřebiči. Kvalitní dubová dřevěná podlaha, dlažba, centrální vysavač, klimatizace v celém domě, satelitní připojení, alarm.

Poplatky za služby a spotřebu energií: cca 15 000 Kč/měsíc.

LokalityPraha 17 BudovaCihlová
Vlastnictví Osobní
Cena 134 000 Kč (5 188 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 334 m2
Celkem pater 3
Balkon Ano Terasa Ano  (74 m2)
Zahrada Ano  (377 m2) Krb Ano
Sklep Ano Dvougaráž Ano
Parkovací stání Ano Sauna Ano
Klimatizace Ano
LokalityPraha 17
BudovaCihlová
Vlastnictví Osobní
Cena 134 000 Kč
(5 188 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 334 m2
Celkem pater 3
Balkon Ano
Terasa Ano  (74 m2)
Zahrada Ano  (377 m2)
Krb Ano
Sklep Ano
Dvougaráž Ano
Parkovací stání Ano
Sauna Ano
Klimatizace Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz