Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

DŮM K PRODEJI

Na Hřebenkách Praha 5 - Smíchov
Prodáno
Více fotografií...
DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov DŮM K PRODEJI, ul. Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov
Více fotografií...
Dispozice: Dům - Samostatný
11+1
Cena: Cena na požádání ID:1689
Plocha : 600 m2 Poplatky: Cena k jednání

Solitérní konstruktivistická vila pochází z meziválečného období 20. století. Vila je situována na jižním svahu Strahovského parku, v blízkosti Petřínských sadů, Pražského Hradu. Strategicky jedinečná poloha s okolím, které poskytuje ideální podmínky pro městský styl bydlení.

Nový Smíchov, jedna z nejprogresivnějších částí Prahy se sídly zahraničních firem a bank s řadou škol, veřejných institucí, úřadů a nákupních možností je v docházkové dostupnosti. Celá budova s pozemkem je součástí ochranného pásma Pražské památkové rezervace. Vila jejíž architektonická podoba exteriéru prezentuje dobové pojetí prolínajících se stylových vlivů tradicionalismu a konstruktivismu byla postavena v roce 1938 podle návrhu arch. Šulce pro významného smíchovského podnikatele.

V přízemí se nachází byt správce 75 m2, technické zázemí, fitnes. V I. nadzemním podlaží se nachází byt o velikosti 148 m2, ve II. a III. nadzemním podlaží byty o velikosti 178 m2. V domě je nový výtah, velká terasa s překrásným výhledem na panorama Prahy, garáž pro 4 auta a architektonicky upravena terasovitá zahrada.

Pozemek 2 270 m2.

LokalityPraha 5 Smíchov BudovaCihlová
UliceNa Hřebenkách Vlastnictví Osobní
Cena Cena na požádání VybaveníNezařízený
Plocha 600 m2
Celkem pater 3
Zahrada Ano
LokalityPraha 5 Smíchov
BudovaCihlová
UliceNa Hřebenkách
Vlastnictví Osobní
Cena
()
VybaveníNezařízený
Plocha 600 m2
Celkem pater 3
Zahrada Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz