Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

Italská Praha 2 - Vinohrady
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady BYT K PRONÁJMU, ul. Italská, Praha 2 - Vinohrady
Více fotografií...
Dispozice: 1+kk
Cena: 34 288 Kč (1 327 EUR) ID:6004
Plocha : 41 m2

Rezidence Italská je klidnou a komfortní oázou bydlení uprostřed velkoměsta. Kompletně zrekonstruovaná novorenesanční budova na prestižní vinohradské adrese disponuje velkým venkovním bazénem, krásně upravenou společnou zahradou a recepční službou. Klimatizovaný půdní byt 1kk situován ve 4. patře domu z konce 19. století nabízí vysokou kvalitu bydlení v exkluzivní čtvrti královských Vinohrad. Jen pár kroků Vás dělí od luxusních nákupních galerií, divadel, koncertních sálů a vynikajících restaurací. Stanice tramvají a metra A Náměstí míru 3 min. od domu. Ideální poloha v dosahu centra i nedalekých Riegrových sadů.

Klimatizované studio disponuje obývacím pokojem / ložnici s plně vybaveným kuchyňským koutem a přístupem na balkon, koupelnou (vana, toaleta, bidet) a vstupní chodba.

K dalšímu zařízení patří klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, videotelefon, satelitní TV, pračka se sušičkou. Pronájem garážového stání za 4.000 Kč / měsíc + DPH. Možnost zajistit úklid bytu. Fixní platba / domovní služby 120 EUR / měsíc + DPH, fixní platba / spotřeba energií 280 Eur / měsíc + DPH.

LokalityPraha 2 Vinohrady BudovaCihlová
UliceItalská Vlastnictví Firemní
Cena 34 288 Kč (1 327 EUR) VybaveníZařízený
Plocha 41 m2
Patro 4. patro Celkem pater 5
Výtah Ano Balkon Ano  (6 m2)
Zahrada Ano Parkovací stání Ano
Bazén venkovní Ano Sauna Ano
Klimatizace Ano
LokalityPraha 2 Vinohrady
BudovaCihlová
UliceItalská
Vlastnictví Firemní
Cena 34 288 Kč
(1 327 EUR)
VybaveníZařízený
Plocha 41 m2
Patro 4. patro
Celkem pater 5
Výtah Ano
Balkon Ano  (6 m2)
Zahrada Ano
Parkovací stání Ano
Bazén venkovní Ano
Sauna Ano
Klimatizace Ano

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz