Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

BYT K PRONÁJMU

U Akademie Praha 7 -
Více fotografií...
BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7 BYT K PRONÁJMU, ul. U Akademie, Praha 7
Více fotografií...
Dispozice: 3+1
Cena: 45 000 Kč (1 742 EUR) ID:6262
Plocha : 169 m2 Poplatky:

Nabízíme k pronájmu klimatizovaný mezonetový byt 3+1 s terasou (7 m²) v 5.patře nově zrenovovaného bytového domu s výtahem. Byt se nachází v lukrativní pražské čtvrti Praha 7 - Bubeneč, v pěším dosahu Stromovky. Praha 7, ač jedna z centrálních částí města, disponuje největším množstvím zeleně v Praze. Nedaleká Stromovka či Letenské sady slouží relaxaci, sportovním a volnočasovým aktivitám, rodinným procházkám či místům, kam možno zajít na piknik s přáteli. V okolí fungují avantgardní divadla, kluby, centra současného umění, multikulturní kavárny a restaurace. Oblíbená Letná, kromě parků nabízí velkou nabídku alternativních stylů, místo, kde se pořád něco děje.

Dispozice: Hlavní obytné patro nabízí světlý obývací pokoj s krásnými výhledy, plně vybavenou kuchyň s přilehlou komorou, 2 ložnice, (každá z nichž je vybavená vestavěnou skříní), koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC. Ve vstupní hale je zabudována vestavěná skříňová sestava s dostatkem úložného prostoru. Dominantním prvkem interiéru je prosklená galerie v patře s navazující minimalisticky pojatou otevřenou koupelnou. Moderní designová koupelna je vybavena solitérní vanou, sprchovým koutem a WC s bidetem. Dále je zde klimatizovaná ložnice s terasou, vybavená šatna, a pracovna. Byt se nabízí jako nezařízený.

K vybavení patří nadstandardní materiály a zařizovací předměty, dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, klimatizace, připojení UPC. Záloha na společné domovní služby a spotřebu vody 800 Kč /osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

V blízkosti domu najdete tramvajovou zastávku Letenské náměstí, odkud se dostanete na metro A - Hradčanská , nebo metro C - Vltavská. Parkování na modré zóně.

Měsíční nájemné 45 000 Kč / měsíc

Podlahová plocha 169 m²

Terasa 7 m²

Celková plocha 176 m²

LokalityPraha 7 BudovaCihlová
UliceU Akademie Vlastnictví Osobní
Cena 45 000 Kč (1 742 EUR) VybaveníNezařízený
Plocha 169 m2
Patro 4. patro
Mezonet Ano Výtah Ano
Terasa Ano  (7 m2)
LokalityPraha 7
BudovaCihlová
UliceU Akademie
Vlastnictví Osobní
Cena 45 000 Kč
(1 742 EUR)
VybaveníNezařízený
Plocha 169 m2
Patro 4. patro
Celkem pater
Mezonet Ano
Výtah Ano
Terasa Ano  (7 m2)

Stáhnout PDF

Objednat prohlídku

Makléř Mária Mihinová
Telefon:
E-mail:
+420606731973
mihinova@viphomes.cz