Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

PRAHA 2 - Královské Vinohrady, jedna z nejprestižnějších adres v Praze

Městská část Praha 2 se rozléhá na pravém břehu řeky Vltavy a patří do její centrální oblasti. Mezi nejatraktivnější lokality patří bezesporu Královské Vinohrady. Už jen samotné označení svědčí o skutečně královském bydlení. Vinohrady jsou lukrativní čtvrtí a nabízí svým rezidentům krásné bydlení v zástavbě plné historických domů s dobrou dopravní dostupností, a to metrem či tramvají.


Tato městská čtvrť byla domovem mnoha českých velikánů a od nepaměti známkou společenské úrovně. Stylové činžovní domy, diplomatické rezidence, noblesní vily, rozsáhlé klidné parky, záplava kaváren, restaurací, obchodů, široké spektrum bytů v nejvyšší kvalitě – to vše přispělo k ocenění nejvyšší realitní značkou; Královské Vinohrady, jedna z nejprestižnějších adres v Praze.


Tato čtvrť uspokojí jak jedince, tak rodiny s dětmi. V jejím okolí se nachází dostatek prestižních škol, nemocnice, vyhlášené restaurace, kluby, divadla a dva velké pražské parky – Riegerovy sady a Havlíčkovy sady s vyhledávanou atrakcí v podobě vily Grébovka.


Další krásnou čtvrtí na Praze 2 je Vyšehrad, historicky cenná středověká památka, v jejímž okolí se nachází překrásné bydlení ve velice klidné a atraktivní čtvrti.


Do této městské části také spadá kus Nového Města, rozlehlého území s překrásnou architekturou, nespočtem nádherných kostelů a známých míst, jako je Senovážné náměstí a Karlovo náměstí. Poloha jen pár minut chůze od stanic metra a četných tramvajových linek garantuje ideální místo pro metropolitní život. Vše s perfektní občanskou vybaveností.